TTÜ Mektory Tehnoloogiakool ootab noori talvisel vaheajal toimuvasse tehnoloogialaagrisse!

Uncategorized @etTTÜ Mektory Tehnoloogiakool ootab noori talvisel vaheajal toimuvasse tehnoloogialaagrisse! kommenteerimine on välja lülitatud

Tallinna Tehnikaülikooli Mektory Tehnoloogiakool ootab noori tehnoloogiast huvitatud õpilasi peagi algaval koolivaheajal toimuvasse Tehnoloogialaagrisse.

26. veebruarist kuni 1. märtsini toimuvas Tehnoloogialaagris on oodatud osalema kõik 3. – 6. klasside poisid ja tüdrukud, kel on soov oma vaheaeg põnevalt sisustada.
Laagris osalemine annab õpilastele uusi oskuseid ja kogemusi. Tallinna Tehnikaülikooli lektorite ja tudengite juhendamisel õpivad lapsed programmeerimist, võtavad osa mobiilimängu loomisest, meisterdavad ise elektrigeneraatori ja palju muud.
Info ja registreerimine: https://www.ttu.ee/projektid/mektory-est/kooliopilasele-4/tehnoloogialaagrid-4/

Lisaks laagrile pakume õppeaasta jooksul igas vanuseastmes kooliõpilastele laias valikus töötubasid, mis sobivad suurepäraselt selleks, et tuua vaheldust tavapärastele koolipäevadele.
Info töötubade kohta: https://www.ttu.ee/projektid/mektory-est/kooliopilasele-4/tootoad-5/

Tõsisemate programmeerimishuvidega 5. – 7. klasside noori ootame osalema kursusel „Arduino algkursus – elektroonika ja programmeerimine“.
Info Tehnoloogiakooli kursuste kohta: https://www.ttu.ee/projektid/mektory-est/kooliopilasele-4/kursused-18/pohikoolile/

Comments are closed.

© 2019 Kallastekool. BY veebi.